Bayilik Sistemi

Sump Pompanın 2001 yılından beri uyguladığı Bayilik Sistemi, 2012 yılı itibariyle ilk halindeki strateji ve yapısı ile devam etmektedir. Buna göre; nedir herkesin vazgeçmediği ancak sistemin içinde henüz olmayan bayi ya da satıcıların " Niçin bağlantılı çalışayım ? " , " Niye çek vereyim ? ", " Nedir kazancım ? " şeklindeki soruların cevabı ?
Sump Pompa genelde bu çok kaliteli üst düzey ve üstelik çeşitliliği (yatay ve dikey pompa tür ve modellerinin çokluğu) çok fazla olan ürünün hemen her sektörde ihtiyaç duyulmasına binaen bundan on yıl önce geliştirdiği strateji ile hem Sump Pompa hem de bayinin kazanmasını sağlamaktadır.
 
Temelde bayilik sistemi :
 
1. Yıllık kotalı bağlantı
2. Paket alımı iskontosu (Tek, o parti alımına münhasır) 
3. Münferit alım iskontosu (2012 yılı itibariyle peşin alıma %10(yüzde on) uygulanır.) şeklinde sürmektedir.
 
Ancak her ne kadar son iki madde piyasaya uygulanabilsede birinci madde yani kotalı sistemin içerisinde olmak çok anlamlı ve gelecek maddeden bir çalışma biçimidir. Bu zincirde Ebara, distribütör, bayi ve son kullanıcı birbirlerine back to back (sırt sırta) iş ve güven sağlayan tedarik sistemini oluşturmuşlardır.
 
Böylece pompa stokunu her geçen gün genişleten ana distribütör Sump Pompa, bölge ve şehirlere göre binlerce satıcı arasından seçilmiş bağlantılı çözüm ortaklarının bağlantı verdikçe genişleyen ana distribütör mal stoku, stok genişledikçe distribütörün yaptığı pazarlama ve tanıtım faaliyetine müteakip artan son kullanıcı talebi sonucu söz konusu durum pozitif döngü içerisine girerek kartopu gibi büyümektedir.
 
Sadece Sump Pompanın yaptığı; dürüst, karşılıklı sadakate bağlı, sağlam ve Ebara’ya gönül vermiş çözüm ortakları bulmaktır. Bu yapının dışında başka bir oluşum söz konusu olmamakta böylece, hem Ebara&Sump Pompa hem de seçilmiş bayii kazanmaktadır. Pompa 100 yıllık Japon kalitesi ve çeşitliliğine sahip olduğundan tamir, değişim, yetersiz performans gibi olumsuz değerler taşımamakta, kullanıcıya ve bayiye derin güven ayrıca alım-satı aşamasında rahatlık vermektedir. Sump Pompa çok hızlı büyüyen bayilik ağı yerine adım adım genişlemeyi ana ilke olarak benimsediğinden bazı iller hala çözüm ortaklığı açısından müsait pozisyonda bulunmaktadır. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi merkez ofisimizle irtibat sonucu alınabilir.
 
Sump pompa Allah sağlık, sıhhat ve ömür verdikçe bu stratejiden vazgeçmeyecektir. Aynı zamanda tanıtım, seminer, müşteri ziyareti ve fuarlar kesintisiz sürecek ve altyapı sağlamlaştırılacaktır.
 
Kaliteli yaygın imalatı her sektöre hitap eden, derhal bulunabilen Ebara pompalarının herkese kazandırması dileğiyle…

0 216 481 39 99
info@sumppompa.com
E-Bülten

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen kaydolun

©2016 - Sump Pompa Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM