Ebara Training Team Nedir?

Ebara Training Team,  2012 yılında 100. yaşını kutlayan Ebara Corporation firmasının ürettiği pompalar ve pompa projeleri, uygulama fikirleri ya da düşünceleri hakkında Ebara-Sump Pompa’ nın neşretmiş olduğu katalog, broşür, dökümantasyon ve/veya eğitim ve öğretim amaçlı tanıtım, seminer, bilgilendirme toplantısı vs. gibi hizmetlerden yararlandırma sistemidir.
 
Bu sistemden gerek Ebara Co. firmasına bağlı mühendisler gerekse Sump Pompa firması mühendisleri tarafından verilen bilgi, deneyim ve dökümantasyon siz sayın kullanıcı ve talep edici kişi, kurum ya da kuruluşlar yararlanmaktadır.
 
Ebara-Sump Pompa’ nın dünyada ve yurdumuzda uygulamış olduğu  değişik türde ve farklı pompa projesi deneyimlerine istinaden,  talepleriniz  bizlere iletildiği takdirde doküman ve katalog sağlama veya çözüm üretmede gereken işbirliği ve yardım tarafımızca verileceğini bildirmek isteriz.
 
Ebara’ nın sahip olduğu tecrübeler hakkında bilgi sahibi olmak ve bu dünyayı keşfetmek için sizleri Ebara Training Team’ e katılmaya davet ediyoruz…

0 216 481 39 99
info@sumppompa.com
E-Bülten

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen kaydolun

©2016 - Sump Pompa Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM