• slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
Hakkımızda

Sump Pompa Teknolojisi ve Pazarlama San.Tic. A.Ş. 1997 yılında pompa sektöründe uzun yıllardan beri emek vermiş, sektörün dalgıç atıksu pazar biriminde, Türkiye’de halihazırda faaliyet gösteren yabancı menşeili bir pompa imalatçısı kuruculuğunu yapmış...

Tümü

TEKNOLOJİ

Ebara; yapı, profil ve amaç aşısından Türkiye mümessili Sump Pompa ile oluşturduğu ortak stratejiye binaen kendisini adeta sürekli yenileyen bir teknoloji molekülü olduğunun altını tekrar çizmek isteriz.
 
Ebara Co. bugün vasıtalar için yakıt pili icatçısı olmaktan, insanoğluna faydalı sayısız sektörde kullanılan nano teknolojisini geliştiren yapılara kadar; insanları tüketim topluluğu olarak görmeyip aksine onları daha doğal, sade ve mutlu yaşamayı sağlayacak az ve öz tüketen bir yaşam felsefesini taşıyan ürün ve fikirler üretmekte olan kapsamlı bir kuruluştur.
 
Sonuçta Ebara pompa sektöründe de aynı üretim ve geliştirme felsefesini taşımakta ve imal ettiği ürünler bazında bu strateji ile ne kadar uyumlu olduğu gerçeğini bizlere tekrar hatırlatmaktadır.
 

detay

ETT

Ebara Training Team Nedir...?
 
Ebara Training Team,  2012 yılında 100. yaşını kutlayan Ebara Corporation firmasının ürettiği pompalar ve pompa projeleri, uygulama fikirleri ya da düşünceleri hakkında Ebara-Sump Pompa’ nın neşretmiş olduğu katalog, broşür, dökümantasyon ve/veya eğitim ve öğretim amaçlı tanıtım, seminer, bilgilendirme toplantısı vs. gibi hizmetlerden yararlandırma sistemidir.
 
Bu sistemden gerek Ebara Co. firmasına bağlı mühendisler gerekse Sump Pompa firması mühendisleri tarafından verilen bilgi, deneyim ve dökümantasyon siz sayın kullanıcı ve talep edici kişi, kurum ya da kuruluşlar yararlanmaktadır.

detay

SERVİS

 
EBARA CORPORATION, 1912 yılından beri 0,5 Hp' den 65.000 Hp' ye kadar her tipte su ve sıvı pompasını tek isim altında imal eden dünyanın en büyük pompa imalatçılarından biridir. 

detay
Büyüklüğün ve Gücün Simgesi
 
EBARA CORPORATION, 1912 yılından beri 0,5 Hp' den 65.000 Hp' ye kadar her tipte su ve sıvı pompasını tek isim altında imal eden dünyanın en büyük pompa imalatçılarından biridir. 
 
Ebara'nın imalat hattında seri olarak üretilen paslanmaz çelikten ve dökümden imal su , atıksu , proses pompaları ile şehir altyapı ve kanalizasyon terfi merkezlerinde kullanılan 1000 Hp"ye kadar üretilen terzi usulü kuru ve yaş tipteki dalgıç pompalar , atıksu , sulama ve deniz suyu (tuzlu su) pompalanmasında kullanılabilen büyük ölçekli dikey yada yatay tipte (karışık eksenel akımlı, çift emişli, eksenel dik milli, yüksek basınçlı türibin tipi) pompalar , enerji santrallerinde (termik santral, hidroelektrik vs.) , petrokimya tesisleri ve rafinerilerde ( petrol , LNG ) kullanılan API 610 standartlarında üretilebilen genel proses ve spesifik pompalar ve yine özel isteğe bağlı terzi usulü diğer tür sıvıları ( şeker, sıvılaştırılmış kömür, mayi, küllü ve cüruflu enerji santrali atığı gibi vs.) basabilen pompalarda üretilebilmektedir.
0 216 481 39 99
info@sumppompa.com
E-Bülten

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen kaydolun

©2016 - Sump Pompa Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM